Kuchyňské linky do 10 tisíc

Možná nepatří úplně k tomu prvnímu, o čem přemýšlíte, když začínáte samostatný život ve vlastní domácnost, ale záhy zjistíte, že kuchyňská linka vám v dlouhodobém měřítku život zkrátka usnadní a bez vaření se neobejdete. Když si tedy vyberete tu správnou. Pak brzy nepochybně přijdete na to, že z kouzlení u sporáku se dokonce může stát i váš koníček.

 Jak vybrat levnou kuchyňskou linku a nezklamat se

Zásadní rada zní: Plánujte! Udělejte si nejprve reálnou představu o svých možnostech, abyste nebyli následně zklamaní, že vysněná kuchyně je mimo vaše možnosti. Na trhu je dnes velmi rozmanitá nabídka tvarů a velikostí, nemusíte se nutně uchylovat ke kuchyni na míru, aby adekvátně padla vymezených prostor. Pokud tedy víte, že pro vás cena hraje zásadní roli, levné kuchyňské linky jsou ty typové. I s nimi si poskládáte dostatečně variabilní sestavu.

Kuchyně mohou být levné, praktické i krásné

Velmi dobře lze ušetřit i na materiálu. Levné kuchyně z lamina vám poměrně dobře poslouží, přitom ale nezatíží rodinný rozpočet. Navíc nevyžadují náročnou údržbu. O něco kvalitnější, ale stále v příznivých cenových relacích, jsou také MDF desky. Na čem se ale rozhodně nevyplatí přehnaně spořit, to je materiál pracovní desky, která by měla být dostatečně odolná. Sáhněte po žule, nerezu nebo třeba již zmiňovaném dřevě. Vyplatí se také myslet na to, že pokud měříte více než 170 cm, měli byste se poohlédnout po variantě, kde je pracovní deska umístěná výše. Bude vám to tak o mnoho pohodlnější.

Levné kuchyňské linky tak můžete pořídit i za částku do 10 000 Kč. Omezovat se přitom rozhodně nemusíte co se týče designu, neznamená to, že levná kuchyně nemůže být také moderní. Ani tady se nehodí zapomínat rovněž na praktičnost. Pokud vaříte opravdu rádi a často, je nutné si uvědomit, že v současné době velmi populární lesklé materiály, vyžadují velmi časté čištění. Samozřejmě i kuchyňská linka by měla do místnosti zapadat a ladit stylově s ostatním zařízením.

Nepodceňujte hlavně výběr dřezu a baterie, od nich totiž budete chtít, aby vám vydržely dlouhodobé používání. A nezapomeňte v kuchyni ani na kvalitní osvětlení.

Elegantní kuchyňská linka Mariet 9581

Elegantním světlým provedením kuchyně prosvítíte celou domácnost

Kuchyňské linky do 10 tisíc Elegantním světlým provedením kuchyně prosvítíte celou domácnost

Na kuchyňské lince Mariet se Vám bude vařit jedna radost. Hezká a praktická linka vybuduje Vaše kulinářské království. Oceníte úložné prostory na nádobí i pomůcky. Hledáte kvalitu? Tato linka Vám díky odolným materiálům vydrží hodně dlouho. 

Levná rustikální kuchyňská linka Verona 8290

Kuchyňská linka, kterou si zamilujete

Kuchyňské linky do 10 tisíc Kuchyňská linka, kterou si zamilujete

Vaření v takové kuchyni je radost

Kuchyňská linka Delena 8105

Vyberte si šírku kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky do 10 tisíc Vyberte si šírku kuchyňské linky na míru

Levná kuchyňská linka Kuiri 1 6738

Dvě barevné varianty

Kuchyňské linky do 10 tisíc Dvě barevné varianty

Ekonomická kuchyňská linka hodící se do studentského bytu. 

Levná kuchyňská linka Albano 9424

Máte rádi dřevěné kuchyňské linky?

Kuchyňské linky do 10 tisíc Máte rádi dřevěné kuchyňské linky?

Sympatická a levná kuchyňská linka s imitací dřeva

Kuchyňská linka Devona 9121

Mnoho barevných variant včetně pracovních desek

Kuchyňské linky do 10 tisíc Mnoho barevných variant včetně pracovních desek

Potřebujete praktické skříňky? Rádi si vybíráte barevné varianty? Tato levná kuchyně je právě pro Vás

Kuchyňská linka Salome 9026

Linku z odolného materiálu snadno udržíte čistou, stačí ji otří

Kuchyňské linky do 10 tisíc Linku z odolného materiálu snadno udržíte čistou, stačí ji otří

Užívejte si každodenní vaření. Díky kuchyňské lince Salome vaší rodince vždy připravíte ty nejlepší dobroty, po kterých se vám vrátí jen prázdné talíře.

Kuchyňská linka Maron 9892

Super praktická levná kuchyňská linka

Kuchyňské linky do 10 tisíc Super praktická levná kuchyňská linka

Velmi odolná, praktická a levná kuchyňská linka. Ve skříňkách schováte všechny pomůcky, na desce vám půjde práce od ruky.